... dezinfekce bez chlóru a alkoholu

Mějte výhodu, staňte se klientem a dezinfikujte si sami!

Koncept LOVCI-VIRU.CZ jsme rozšířili o certifikaci "Klient" neboli Client Fogger Team - CFT.

Vše u nás můžete nakoupit v režimu NÁHRADÍHO PLNĚNÍ

Pro více informací o náhradním plnění klikněte zde NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Kdo je "Klient" v konceptu LOVCI-VIRU.CZ?

Klient je certifikovaná právnická, fyzická osoba, obec apod., která je oprávněna provádět prostorovou bezchlórovou dezinfekci v konkrétně určených prostorech. Klienta vždy registruje a certifikuje Partner LOVCI-VIRU.CZ. Na rozdíl od Partnerovy působnosti pro realizaci služeb je ta klientská vymezena konkrétními vlastními objekty. Např. firemními objekty, privátními objekty, obecními objekty. Zkrátka klient nesmí službu prostorové bezchlórové dezinfekce dále nabízet.

Klient má tedy možnost

Certifikace už za 4 hodiny

Během 240 minut získáte veškeré informace, dokumentaci a vybavení pro to, aby jste dezinfekci mohli provádět sami s úsporou až 50% provozních nákladů, bezpečně, účinně a efektivně.

Celý koncept spojuje prvky jako:

Cílem klientské certifikace Client Fogger Team - CFT je stanovit pevný a jednotný standard aplikace prostorové dezinfekce fogováním (tvořením mlhy), tak aby byla zajištěna maximální účinnost revoluční dezinfekce GUAa PROFI GUASAN.

Set KLIENT obsahuje

 

Pouze 16.500 Kč zaplatíte za klientskou certifikaci vč. plně vybaveného setu!

Uvedená cena certifikace je bez DPH. Daňový doklad za klientskou certifikaci Vám můžeme poskytnout v režimu tzv. náhradního plnění.

 

Chcete se stát klientem? Kontaktujte nás!