První a originální koncept služby prostorové dezinfekce!

Jedině my jsme originál. LOVCI-VIRU.CZ

Jedinečná a revoluční širokospektrální polymerová molekulová dezinfekce bez chlóru a alkoholu! To je koncept LOVCI-VIRU.CZ. Tento koncept vytvořila společnost Agency of Eagle s.r.o. a spolupracuje na něm se společností GUAPEX a.s., která je výrobcem řady produktů zn. GUAa - disinfectant revolution.

Dezinfekce GUAa PROFI GUASAN aplikovaná dle konceptu LOVCI-VIRU.CZ

Koncept LOVCI-VIRU.CZ

Celý koncept spojuje prvky jako:

Cílem certifikace a partnerství Professional Fogger Team - PFT

je stanovit pevný a jednotný standard prezentace a realizace služeb prostorové dezinfekce metodou fogování (tvořením mlhy), tak aby byla zajištěna maximální účinnost revoluční dezinfekce GUAa PROFI GUASAN a profesionalita samotných služeb.

Jak probíhá polymerová molekulová dezinfekce PFT s GUAa PROFI GUASAN?

Dezinfekce GUAa PROFI GUASAN je jediný prostředek, který je určen pro provádění prostorové dezinfekce "rozprašováním". Samotný proces aplikace prostorové dezinfekce je prováděn tlakovým mlžením prostředku GUAa PROFI GUASAN tzv. foggerem. Metodou "fogování" se vytvoří mlha, která pod tlakem pronikne i do těžko dostupných míst. Takto se GUAa PROFI GUASAN usadí na ošetřených plochách, které dezinfikuje stejně jako vzduch v daném prostoru. Jak jsme uvedli GUAa PROFI GUASAN je širokospektrální polymerová molekulová dezinfekce a právě díky obsahu polymerních částic vytvoří na ošetřených plochách ochrannou vrstvu, která má dezinfekční účinnost až 21 dnů.

Fogger - ultrazvukový generátor mlhy

Námi používaný Fogger je elektrický nebo bateriový profesionální ultrazvukový generátor mlhy, který má díky své regulaci výkonu a intenzity dosah až 10 metrů. Fogger je nové mobilní zařízení, díky kterému můžeme efektivně mikrobiologicky zabezpečit jakýkoliv prostor. S touto technologií udržíte svoji konkurenceschopnost ve světové třídě v oblasti aplikací dezinfekce. Výrazně šetří čas aplikace a je efektivnější než běžně používané aplikátory.

GUAa PROFI GUASAN & Co umí?

GUAa PROFI GUASAN je tekutý bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst fogováním (mlžením). Touto aplikací se dosahuje vysoké kvality dezinfekce při nízké spotřebě dezinfekčního roztoku.

 

GUAa PROFI GUASAN

GUAa PROFI GUASAN

GUAa PROFI GUASAN je jedinečnou a revoluční dezinfekcí, která se od běžných dezinfekčních přípravků odlišuje

Profesionální přístup a zkušenost vyžaduje dezinfekce prostor jako jsou archivy, počítačové místnosti apod. Zkrátka tam, kde je potřeba vhodně volit intenzitu "fogování". Prostředek dezinfikuje a zároveň odstraňuje alergeny a organický zápach v jakémkoliv prostředí a na jakémkoliv materiálu. GUAa PROFI GUASAN bez chlóru dezinfikuje ničí plísně, řasy, viry, bakterie a houby nepoškozuje materiály chrání ošetřený povrch až 21 dnů nedráždí kůži, oči ani sliznice nebělí.

GUAa PROFI GUASAN & Účinnost

Je baktericidní (G+ a G- bakterie včetně MRSA), virucidní (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus), tuberkulocidní, mykobaktericidní (M. terrae, M. avium), fungicidní a algicidní. Eliminuje pachy a alergeny.

 Je účinný proti viru prasečí a ptačí chřipky.

Fogování s GUAa PROFI GUASAN & Využití

Jak jsme již uvedli náš Professional Fogger Team zajišťuje širokospektrální polymerovou molekulovou dezinfekci, jejíž využití je prakticky neomezené. Uvádíme několik možných oblastí aplikace prostorové dezinfekce.
Klimatizace a vzduchotechnika, filtry (odstranění zápachu, bakterií, virů a plísní). Zajistíte tak prevenci vzniku nemocí, ozdravíte ovzduší klimatizovaných prostor. Dezinfekce účinně odstraňuje organické pachy z prostředí – nepřekrývá je.
 
Plochy a povrchy – ať se jedná o dezinfekci prostor jako takových, lze GUAa PROFI GUASAN použít prakticky na všechny plochy a povrchy. Především v době epidemií nebo jako prevence jejich vzniku doporučujeme ošetřit prostory s vyšším výskytem a pohybem osob (navštivte sekci reference). Dezinfekce GUAa je také certifikována HACCP protokolem (možnost využití v potravinářství – kuchyňské linky a pulty, dezinfekce skladů, lednic, mrazáků, krájecích desek, odpadkových košů, kontejnerů apod.). V případě vytírání lze aplikovat mycí prostředek s dezinfekci GUAa (strojním i ručním mytím). Lze přidávat přímo k mycímu přípravku (pokud neobsahuje NaOH). Nevznikají těkavé výpary ani toxické látky, které by mohly poškodit pokožku či sliznice člověka.
 
WC, sprchy, vany – aplikace je opět velice jednoduchá, rychlá a ekonomicky efektivní. Lze ošetřit nejen mísy toalet, ale i okolí a špatně dostupná místa (panty od záchodových prkýnek). Zajistíte nejen dezinfekci, ale také potlačení zápachu, která je na toaletách mnohdy velkým problémem.
 
Veřejná doprava, vlaky, letadla, autobusy, tramvaje - Klimatizace, pylové filtry (odstranění zápachu, bakterií, virů a plísní). Zajistíte tak prevenci vzniku nemocí, ozdravíte ovzduší klimatizovaných prostor. Dezinfekce GUAa PROFI GUASAN účinně odstraňuje biologické pachy z prostředí – nepřekrývá je.

Jsme lovci-viru.cz ... We're bug busters

My v Agency of Eagle jsme opravdoví lovci-viru.cz a svým konceptem výrazně snižujeme výskyt virů, bakterií, plísní a dalších alergenů. Tím snižujeme možnost přenosu nakažlivých nemocí a eliminujeme alergické a ekzematické reakce.

 Více informací najdete v bezpečnostním listu produktu.


Zaujala Vás naše služba? Máte další dotazy?

V případě zájmu o službu dezinfekce prostor, povrchů a vzduchu nebo informativní kalkulaci nám pošlete e-mail nebo nás navštivte. Kontaktní formulář